Dodany: 2011-10-25 13:07:55
 

Czym jest książeczka zdrowia zwierzęciaW życiu każdego właściciela domowego zwierzęcia a zwłaszcza psa i kota zdarzają się sytuacje, w których pomóc może jedynie specjalista – weterynarz gdańsk, który swoim doświadczeniem, pasją pomocy i wiedzą będzie w stanie pomóc każdemu zwierzęciu.

 

Wybierając się na wizytę należy przeto pamiętać książeczce zdrowia zwierzęcia którego wizyta będzie dotyczyła. Bardzo często właściciele posiadając przysłowiowego „dachowca” czy „kundelka” zapominają o tym jakże ważnym aspekcie zwierzęcej karty zdrowia. Bez niej nawet najlepszy weterynarz Gdańsk nie wiele będzie mógł poradzić nie zapoznając się z historią wizyt a więc nie pozna także terminów oraz przebytych szczepień, podawanych zwierzęciu leków. Nie dowie się także o dolegliwościach z przeszłości.

 

To wszystko będzie miało bardzo niekorzystny wspływ na późniejsze leczenie, które nie będzie tak skuteczne jak przewidywał to na samym początku właśnie weterynarz Gdańsk. Książeczka zdrowia zwierząt to najważniejszy dokument, który powinien posiadać każdy właściciel, aby dłużej mógł cieszyć się zdrowiem swojego ulubieńca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest książeczka zdrowia zwierzęcia
Nick: